-30%

Мягконабивная игрушка пушистый Мишка МС 080501-05 в оранжевом плаще 35 см
726 ₴
508,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: МС 080501-05
+380 (73) 506-07-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ведмедик – улюблена іграшка малюків та дорослих!
Пропонуємо ведмедика у плащі, цей аксесуар легко знімати та одягати на іграшку.
Іграшка м’яка та приємна на дотик, мила та пухнаста.
З Ведмедиком приємно гуляти, подорожувати, переглядати мультфільми, розмовляти, гратися та розвиватися!
За Ведмедиком дуже легко доглядати, адже його можна прати, навіть у машинці, і він швидко сохне..
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Macik |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 12 см |
| Материал | Плюш |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Мягкие игрушки |
| Возраст | С рождения |
| Возрастная группа | От 0 лет |
| Габариты: высота | 12 |
| Габариты: длина | 35 |
| Габариты: ширина | 30 |
| Гарантия | Обмену и возврату не подлежит |
| Длина | 35 мм |
| Пол | Унисекс |
| Размер, см | 35 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Мягкие |
| Тип Мягкой Игрушки | Мишка |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
Информация для заказа
- Цена: 508,20 ₴

