
Швидкісна машинка на радіокеруванні VELOCITY DEMON/Робокар-трансформер на радіокеруванні
1 793,10 ₴
- В наявності
- Код: 234570486
+380 (73) 506-07-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Характеристики акумулятора | |
|---|---|
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793,10 ₴






