-30%

Розвиваюча дитяча настільна гра "Шиворіт-навиворіт 2" MKZ0819
348 ₴
243,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: MKZ0819
+380 (73) 506-07-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова гра в серії “Логіка малюкам”! Захоплива розвиваюча підходить для наймолодших. Учить співвідносити частину і ціле. Розвиває фантазію, пам’ять, логічне мислення, почуття гумору і, звичайно ж, дрібну моторику рук. Подарує вам і вашій дитині незабутні враження від гри. Комплектація: картки ігрові (90х45 мм) – 30 шт.; правила гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Картон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 5.4 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Карткові ігри |
| Вікова група | Від 3 років |
| Час гри | от 15 мин. |
| Габарити: висота | 5.4 |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Жанр | Логічні |
| Кількість гравців | От 1 |
| Призначення | Для дітей |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Загальний розвиток |
| Тип | Настільна гра |
| Ширина | 14 см |
| Мови | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243,60 ₴

